Roblox BLOODFEST i Time Clash czyli 2 nowe gry

Sercem robloxa są młodzi pełni kreatywności programiści, którzy potrafią wybudować wspaniałe rzeczy używając jedynie swojej wyobraźni dlatego twórcy roblox robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić tym młodym programistom, jak najlepsze narzędzia, które są niezbędne do tworzenia niesamowitych gier. Co roku zapraszani są utalentowani twórcy ze społeczności, w każdym wieku do siedziby twórców robloxa, aby mogli współpracować razem z światowej klasy zespołami deweloperów i inżynierów, dzięki czemu ich gry stają się jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane. Już teraz wyszły Roblox BLOODFEST i Time Clash nie przegap okazji, aby je przetestować. 

Na dzisiaj mamy do sprawdzenia dwie gry z wiosennego programu akceleratorów, które już teraz robią ogromną furorę wśród graczy, a konkretnie fale klubowych jaskiniowców i zombie, które mają wyrzutnie rakiet.

Zacznijmy od BLOODFEST, który został stworzony przez doneyes, jest to gra zombie, w której zombie posiadają swoje własne wyrzutnie rakiet.

Najlepszą wiadomością dla graczy jest to, że nie mogą nas trafić rakietą, jeśli w odpowiedni sposób się ruszamy. Najgorszą wiadomością jest to, że idziemy w kierunku hord zombie, w który znajdują się wybuchające zombie, zombie z rakietami oraz z meczetami. Wystarczy jeden błąd, aby dany zombie nas trafił.

Roblox BLOODFEST i Time Clash

Gra w BLOODFEST jest banalnie prosta. Wystarczy kupić broń i umiejętności wziąć swoich znajomych z drużyny i udać się w kierunku fal zombie. Każda pokonana fala zombie daje nam pieniądze i doświadczenie, które następnie możemy wydać na lepsze przedmioty i umiejętności. Fale zaczynają się od łatwy po niebezpieczne, aż do szalonych.

Teraz czas napisać o Time Clash, jest to historyczna gra akcji w czasie rzeczywistym bazująca na strategii obrony osoby trzeciej. Tome Clash został stworzony przez Hexogen Studios.

Roblox BLOODFEST

Jak wiele tego tupu gier Time Clash rzuca Ci wyzwania musisz zaatakować bazę wroga, jednocześnie broniąc swojej własnej, zarządzając całą armią.

Musisz ciągle walczyć, aby zdobywać złoto, które potrzebne Ci będzie do zbudowania lepszej bazy i trenowania nowych silniejszych żołnierzy. Następnie należy ulepszyć swój ratusz, który jest niezbędny do odblokowania nowych przedmiotów, wtedy będziesz mógł powrócić w następnym okresie. Przejrzysty interfejs, dużo obrazu i odważny design dla bazy i żołnierzy świetnie się spisują i przyciągną gracza w każdym wieku. Nie czekaj dłużej i zagraj w Roblox BLOODFEST i Time Clash. Polecamy wam też sprawdzić nasz Roblox Hack, który pozwala na zwiększenie ilości robux, w każdych ilościach.

Nowości w Roblox

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*

WordPress spam zablokowany CleanTalk.