Roblox Jurajski Park już jest z najnowszymi wyzwaniami

Lato już się zaczęło, pewnie cieszycie się, że wreszcie sezon szkolny się skończył i rozpoczął wakacyjny, ale nie tylko u was, bo w Roblox-ie również się zaczyna. Już teraz każdy z was może samodzielnie nauczyć się i stworzyć swoją własną grę. Mamy dla was wspaniałą nowinę twórcy roblox współpracowali z Jurassic World: Fallen Kingdom i przedstawili im swoje wyzwania dla wszystkich graczy w Robloxie! Więc nie czekajcie już dłużej i wskakujcie do Roblox Jurajski Park, bo właśnie teraz zmierzamy na wyspę wulkaniczną, gdzie rozpocznie się nasza zabawa.

Nie potrzebujecie znać się na kodowaniu i nie ma znaczenia, czy kiedykolwiek tworzyliście jakieś gry, ponieważ grę w Robloxie może stworzyć każdy z was, a potrzebna wam jest tylko wasza wyobraźnia i kilka odpowiednich narzędzi, które wam dostarczymy. The Creator Challenge składa się z krótkich lekcji, które nauczą Cię jak samodzielnie tworzyć gry, aby zakończyć proces nauki, musisz dokładnie przeanalizować wszystkie nasze 3 lekcje.

Twoim celem będzie uratowanie Niebieskiego ulubieńca fanów serii filmów jurajskiego świata z wybuchającego wulkanu, musicie się śpieszyć, bo pozostało bardzo mało czasu. Podczas tych lekcji nauczysz się, jak tworzyć różne platformy, które pomogą zapewnić mu bezpieczeństwo, a także, jak dodawać skrypty, które ulepszą rozgrywkę i sprawią, że stanie się ona bardziej widowiskowa. Co będziesz robić dalej, gdy ukończysz już nasz kurs, to zależy tylko od Ciebie. Możesz dalej ulepszać swoją grę, dodając do niej zaawansowaną mechanikę, grać ze swoimi przyjaciółmi, a nawet podzielić się swoją grą z całym światem i pozwolić innym ocenić twoje dzieło.

Nauczenie się tworzenia własnej gry, jest nagrodą samą w sobie, ale twórcy roblox mają też wspaniałe wirtualne nagrody dla swojego awatara. Każdy, kto w Roblox Jurajski Park ukończył wszystkie lekcje i istniejące w nich quizy może zdobyć do trzech unikatowych przedmiotów. Od początku trwania eventu, aż do 12 września! Sprawdzić je możesz poniżej:

Roblox Jurajski Park

Jeżeli jesteś aktywnym graczem Roblox, a brakuje Ci robux na swoim koncie, to polecamy Ci sprawdzić również program, który stworzyliśmy, a mowa o Roblox Hack, który został wykonany w profesjonalny sposób i pomógł już nie jednego graczowi robloxa. Przetestuj go już teraz, a na pewno się nie zawiedziesz.

Nowości w Roblox

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*

WordPress spam zablokowany CleanTalk.